263436-2019 - ResultatSverige-Västerås: Fotografier
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fotograferingstjänster
Referensnummer: KS 2018/01525-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22315000 Fotografier
II.1.4.
Kort beskrivning
Exempelvis
— verksamhetsbilder
— reportagebilder
— bilder på människor i olika åldrar och i olika miljöer
— porträtt
— byggnader, stadsmiljöer och natur
— symbol-, idé- och genrebilder
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen