26344-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Linjemarkeringsutrustning för fotbollsplaner – Linjeringsfärg för fotbollsplaner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLinjeringsfärg för fotbollsplaner
BeskrivningUpphandlingen omfattar inköp av koncentrerad och blandad linjeringsfärg för Helsingborg stads fotbollsplaner på naturgräs.
Intern identifierareSFF 59/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37451710 Linjemarkeringsutrustning för fotbollsplaner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLinjeringsfärg för fotbollsplaner