2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Skafferiavtal - Fysisk butik
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose verksamheters behov av livsmedel i mindre förpackningar, så kallade konsumentförpackningar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling Skafferiavtal - Fysisk butik