See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopedteknisk Verksamhet
Beskrivning: Denna upphandling avser tjänst för Ortopedteknisk verksamhet inom region Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2024-00038
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: FFU