Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI2020-1052 Kaffemaskiner
Referensnummer: TI2020-1052
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 42968100 Dryckesautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Hyra av begagnade kaffemaskiner och inköp av förbrukningsvaror såsom kaffe, te, choklad, socker och torkad mjölk
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15511700 Mjölkpulver, 15831000 Socker, 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 15861000 Kaffe, 39711310 Elektriska kaffebryggare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen