2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferensarrangemang
Beskrivning: Upphandling av konferensarrangemang
Intern identifierare: UE 25.204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000