263770-2025 - Resultat
Sverige – Fordon för avfall – Eldriven sopbil
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEldriven sopbil
BeskrivningElsopbil
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106868:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar, 34144900 Elfordon