263779-2023 - ÄndringSverige-UPPSALA: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänster för Reparationer, service och reservdelar för arbetsmaskiner
Referensnummer: UVA-2023-00088
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser att tillgodose Uppsala Vatten och Avfall ABs behov av service, reparation av och material för Volvo maskiner genom ett ramavtal. För närmare information, se kompletta upphandlingsdokument.