263782-2018 - ÄndringSverige-Värnamo: Utrustning för industrikök
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksutrustning
Referensnummer: UHN.2018.136
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39314000 Utrustning för industrikök
II.1.4.
Kort beskrivning
Värnamo kommun, Gnosjö kommun och Gislaveds kommuns behov av storköksutrustning under avtalstiden.