263810-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – GC-väg Buddbyn-Svartbjörnsbyn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGC-väg Buddbyn-Svartbjörnsbyn
BeskrivningGC-väg Buddbyn-Svartbjörnsbyn
Intern identifierareKOM-411948
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGC-väg Buddbyn-Svartbjörnsbyn