263833-2019 - ÄndringSverige-Tyresö: Plantering och skötsel av grönområden
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Park- och Trädgårdsanläggningsarbeten
Referensnummer: KSUH/2019 0054
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77310000 Plantering och skötsel av grönområden
II.1.4.
Kort beskrivning
Park- och anläggningsarbeten Till Tyresö Bostäder