26384-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad – Framtagande av systemhandling inklusive modellering för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramtagande av systemhandling inklusive modellering för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
BeskrivningFramtagande av systemhandling inklusive modellering för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
Intern identifierare14351
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramtagande av systemhandling inklusive modellering för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund