See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal flexibel gastrointestinal endoskopi samt flexibel bronkoskopi
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för utrustning, maskinbunden förbrukning och tillbehör för flexibel gastrointestinal endoskopi samt flexibel bronkoskopi.
Föregående meddelande: 405887-2023
Intern identifierare: 2022-O002125
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter