26388-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vuxen- och annan undervisning – Distanskurser Vuxenutbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDistanskurser Vuxenutbildning
BeskrivningDistanskurser Vuxenutbildning Nynäshamns kommun
Intern identifierareKS/2024/0431/059
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000