263922-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skadeförsäkringar – Samordnad upphandling 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamordnad upphandling 2025
BeskrivningVi har det stora nöjet att bjuda in till samordnad upphandling av försäkringslösningar för Kommuner Regioner Kommunala bolag inom fastighet, energi, tåg och övriga bolag.
Intern identifierare25/2
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000