2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetskläder och arbetsskor
Beskrivning: Upphandling av arbetskläder och arbetsskor.
Intern identifierare: KS 2024/1075
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18830000 Skyddsskor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Arbetskläder och arbetsskor