Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Foto- och filmtjänster
Referensnummer: 404/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79960000 Foto- och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar fotografi- och filmtjänster enligt upphandlingens angivna delområden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22315000 Fotografier, 79960000 Foto- och tillhörande tjänster, 79961000 Fototjänster, 92100000 Film- och videotjänster, 92111000 Film- och videoproduktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen