Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbjudan till RFI och Hearing av hushållsavfall i Österåker och Vaxholms Fastland och Skärgård
Referensnummer: 534748
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90510000 Avfallshantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Inför kommande avtalsperiod önskar Roslagsvatten att utifrån eran kunskap och erfarenhet att samla in information, synpunkter och svar på frågeställningar som återfinns i Bilaga 1 RFI Insamling av hushållsavfall i Österåker och Vaxholms Fastland och Skärgård både skriftligen och muntligen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90511300 Insamling av avfall, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ingen upphandling, RFI och Hearing