26404-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster – Förmånsportal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmånsportal
BeskrivningUpphandlingen innefattar en komplett leverans av förmånsportal; leveransen ska inkludera alla komponenter och alla insatser som erfordras för att levererade tjänster ska kunna användas i Beställarens ordinarie verksamhet.
Intern identifierareKLF 2024/1599
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörmånsportal