264091-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster och personlarm
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster och personlarm
BeskrivningSödertörns upphandlingsnämnd inbjuder härmed leverantörer till att lämna anbud gällande Bevakningstjänster och Personlarm för Nynäshamns kommun och Nynäshamns bostäder.
Intern identifierareSUN 2024-078
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande enligt de förutsättningar som anges i upphandlingsdokumenten.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBevakningstjänst och personlarm
BeskrivningTjänster avseende bevakning och personlarm åt Nynäshamns kommun och Nynäshamnsbostäder.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsformulär
BeskrivningTjänster avseende bevakning och personlarm åt Nynäshamns kommun och Nynäshamnsbostäder AB.