2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Ventilation Service och felavhjälpande
Beskrivning: Ramavtalet avser servicearbeten och mindre entreprenader inom luft. Detta innefattar monterings, injusterings-och servicearbeten för luftbehandlingsinstallationer m.m. Vissa uppdrag kan komma att innebära visst mått av elinstallationsarbete sammanhörande med luftbehandlings installation
Intern identifierare: 25-0026
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: . Mall 2020 Förhandlat förfarande Gbg Energi
Beskrivning: Ventilation service och fel avhjälpande
Intern identifierare: 1682281
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: . Mall 2020 Förhandlat förfarande Gbg Energi (1)
Beskrivning: Konsulttjänster gällande ventilation service och fel avhjälpande
Intern identifierare: 1682282