Text som ska rättas i ursprungsmeddelandet
Avsnitt nummer: II.1.4
Plats där texten ska ändras:
Kort beskrivning
I stället för:
Region Värmland har för avsikt att upphandla medicinska och tekniska gaser i enlighet med bifogade upphandlingsdokument. Se nedan förteckning av bilagor i upphandlingen,
Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer att förkastas.
Vi emotser ert anbud med intresse.