2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss
Beskrivning: Extern remiss inför upphandling av Förbrukningsmaterial till Distriktsveterinärernas mottagningar i hela Sverige.
Intern identifierare: 24/27
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar