2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Distansmonitorering av centralt tryck i a. pulmonalis vid avancerad hjärtsvikt
Beskrivning: Distansmonitorering av centralt tryck i a. pulmonalis vid avancerad hjärtsvikt
Intern identifierare: 25/1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33124100 Diagnostisk utrustning, 33124110 Diagnostiska system, 33195000 Patientövervakningssystem