2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betallösning
Beskrivning: Beställaren avser med upphandlingen att upphandla ett avtal för sitt fortlöpande behov av betallösning. Implementering av betallösningen ska påbörjas under sommaren 2026 för att vara klart till v. 37, 2026.
Intern identifierare: 26/7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000