264530-2020 - ÄndringSverige-Enköping: Mejeriprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel Mejerivaror
Referensnummer: TF2020/373
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15500000 Mejeriprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av livsmedel(mejerivaror) till kommunens enheter som behöver livsmedel i större leveranser.