264651-2025 - Resultat
Sverige – Skåp – Källsorteringsmöbler Ramavtal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKällsorteringsmöbler Ramavtal
BeskrivningKällsorteringsmöbler för skola och förskola.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39122100 Skåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110091:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39135100 Sorteringsfack, 39224340 Soptunnor, 44616200 Avfallstunnor