26469-2026 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av hissar – Underhåll&Service av hissar till Trafikverksskolan i-Ängelholm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhåll&Service av hissar till Trafikverksskolan i-Ängelholm
BeskrivningUpphandling av service och justering av 6 olika hissar på Trafikverksskolan där moment så som biträde vid besiktning, felavhjälpning, jour dagtid "person fast" samtliga hissar och jour vardagar kväll, helger och röda dagar, byte av insatsmaterial. Utöver kan olika underhållsbehov behöva avropas eventuellt även viss modernisering av befintliga hissar.
Intern identifierareKOM-418530
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUnderhåll&Service av hissar till Trafikverksskolan i-Ängelholm