Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Leveransplats
Postadress: Inga Marie Nilssons gata 51
Ort: Malmö
Postnummer: 21428
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)