264752-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Mekaniska reservdelar till militärfordon
Meddelande om upphandling
Varor
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Procurement of System Materiel for AEV 3S Kodiak.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Nuts-kod SE Sverige
II.1.4.
Information om ramavtal
II.1.5.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
— Spare parts for AEV 3S Kodiak
— GoF Codification
— Update of IPC (Illustrated Parts Catalogue).
II.1.6.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
35421000 Mekaniska reservdelar till militärfordon
II.2.
Upphandlingens omfattning
II.2.1.
Total mängd eller omfattning
II.2.2.
Information om optioner
Option: nej