2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Naturvärdesinventering
Beskrivning: Intresserade leverantörer bjuds in till anbudsgivning i rubricerad upphandling. Upphandlingens omfattning framgår av upphandlingsdokumentet i sin helhet.
Intern identifierare: 2025-332
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000