See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallsbehållare av plast
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 0259/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221220 Kärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: ANBUDSOMRÅDE 3: AVFALLSBEHÅLLARE 190 LITER
Beskrivning: ANBUDSOMRÅDE 3: AVFALLSBEHÅLLARE 190 LITER
Intern identifierare: ANBUDSOMRÅDE 3: AVFALLSBEHÅLLARE 190 LITER
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: ANBUDSOMRÅDE 4: AVFALLSBEHÅLLARE 240 LITER
Beskrivning: ANBUDSOMRÅDE 4: AVFALLSBEHÅLLARE 240 LITER
Intern identifierare: ANBUDSOMRÅDE 4: AVFALLSBEHÅLLARE 240 LITER
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: ANBUDSOMRÅDE 5: AVFALLSBEHÅLLARE 370 LITER
Beskrivning: ANBUDSOMRÅDE 5: AVFALLSBEHÅLLARE 370 LITER
Intern identifierare: ANBUDSOMRÅDE 5: AVFALLSBEHÅLLARE 370 LITER
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: ANBUDSOMRÅDE 6: AVFALLSBEHÅLLARE 660 LITER
Beskrivning: ANBUDSOMRÅDE 6: AVFALLSBEHÅLLARE 660 LITER
Intern identifierare: ANBUDSOMRÅDE 6: AVFALLSBEHÅLLARE 660 LITER
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: ANBUDSOMRÅDE 1: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Brun
Beskrivning: ANBUDSOMRÅDE 1: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Brun
Intern identifierare: ANBUDSOMRÅDE 1: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Brun
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: ANBUDSOMRÅDE 2: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Grå eller grön
Beskrivning: ANBUDSOMRÅDE 2: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Grå eller grön
Intern identifierare: ANBUDSOMRÅDE 2: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Grå eller grön
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: ANBUDSOMRÅDE 7: DEKALER
Beskrivning: ANBUDSOMRÅDE 7: DEKALER
Intern identifierare: ANBUDSOMRÅDE 7: DEKALER