2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matkort
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för matkort till elever inom kommunal utbildningsverksamhet. I startskedet gäller detta Helsingborgs Lärlingsgymnasium, men ytterligare verksamheter kan komma att anslutas.
Intern identifierare: SFF 00001/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30199770 Lunchkuponger, 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55523100 Servering av skolmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Matkort