2. Förfarande
Förfarande
Titel: RJL 2023/3941 Bilevel andningshjälpmedel
Beskrivning: Andningshjälpmedel
Intern identifierare: RJL 2023/3941
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL