See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - VA-material
Beskrivning: Partille kommun inbjuder att lämna anbud avseende Upphandling - VA-material. Partille kommun genomför en upphandling avseende VA-material och bjuder in anbudsgivare attlämna anbud i enlighet med detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: KS/2024:638
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39715300 VA-utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 44115000 Byggnadsarmatur, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44163000 Rörledningar och armatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000