264897-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Friskvårdsportal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFriskvårdsportal
BeskrivningUpphandlingen omfattar Friskvårdsportal för Helsingborgs stad medarbetare.
Intern identifierare522/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85140000 Diverse hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFriskvårdsportal