264933-2021 - ÄndringSverige-Lessebo: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarmsystem för särskilt boende i Lessebo kommun
Referensnummer: 2021003-L
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lessebo kommun upphandlar Trygghetslarm för särskilt boende enligt handlingar tillhörande denna upphandling.