2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reparationer av tunga fordon, Katrineholm
Beskrivning: Service och reparationer av tunga fordon och maskiner.
Intern identifierare: TI 2024-1304
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50114000 Reparation och underhåll av lastbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000