264956-2021 - ÄndringSverige-La Paz: Miljöledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
The Development and Use of Standards and Norms in Bolivia
Referensnummer: UM/2021/13791/Bolivia
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90710000 Miljöledning
II.1.4.
Kort beskrivning
The development and use of standards and norms in Bolivia.