264971-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Teknisk besiktning och provning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
MKB Skyddsrumsåtgärder 2021
Referensnummer: 2021MKB-1475
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71630000 Teknisk besiktning och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar att utföra skyddsrumsåtgärder inom hela MKBs fastighetsbestånd.