264981-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Reparation och underhåll av möbler
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Renoveringstjänst för möbler till Psykiatrins kvarter Södra Älvsborg Sjukhus
Referensnummer: RS 2020-04133
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50850000 Reparation och underhåll av möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Renoveringstjänst för möbler till Psykiatrins kvarter Södra Älvsborg Sjukhus (SÄS)