See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för tekniska konsulttjänster avseende strategisk VA-planering
Beskrivning: Ramavtal för tekniska konsulttjänster avseende strategisk VA-planering att tecknas för avrop vid behov.
Intern identifierare: SBN23.707
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtal för tekniska konsulttjänster avseende strategisk VA-planering 1
Beskrivning: Ramavtal för avrop vid behov.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ramavtal för tekniska konsulttjänster avseende strategisk VA-planering 2
Beskrivning: Ramavtal för tekniska konsulttjänster avseende strategisk VA-planering.