2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbil
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av 1 styck Släckbil enligt detta förfrågningsunderlag för Fyrbodals Räddningstjänstförbund. Till leveransen hör: · Garanti · tillhandahållande av reservdelar eller ersättningsdelar i minst 15 år, · nödvändig dokumentation inklusive reservdelslista · utbildning med tillhörande dokumentation · leveransservice
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130016:Lot:1