265143-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Resurskonsult - En (1) erfaren projektingenjör till Trafikverket Investering, Västra regionen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsult - En (1) erfaren projektingenjör till Trafikverket Investering, Västra regionen
BeskrivningResurskonsult - En (1) erfaren projektingenjör till Trafikverket Investering, vägenhet 4, Västra regionen. Projekten som konsulten kommer att arbeta i befinner sig huvudsakligen i planläggningsskedet, men även andra skeden kan bli aktuella.
Intern identifierareKOM-420508
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareResurskonsult - En (1) erfaren projektingenjör till Trafikverket Investering, Västra regionen