2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vallskörd Röbäcksdalen
Beskrivning: Vallskörd Röbäcksdalen Umeå
Intern identifierare: SLU.ua.2024.2.4.4-1109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: .
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Vallskörd