265187-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Helsingborg: Maskiner och maskindelar
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reachstackers till Helsingborgs Hamn
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34310000 Maskiner och maskindelar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34310000 Maskiner och maskindelar, 34311000 Maskiner, 63111000 Containerhantering, 63721200 Hamndrift
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen