2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts buss och taxi
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud på skolskjuts för fasta turer inom Båstads kommun. Upphandlingen är indelad i två delar: 1. skolskjuts med buss 2. skolskjuts med taxi Mer information finns i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KS 000349/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 1676767
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1. skolskjuts buss
Intern identifierare: 1709891
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2. skolskjuts med taxi
Intern identifierare: 1709895