265260-2023 - ÄndringSverige-Östhammar: Restaurangutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köks- och serveringsutrustning 2023
Referensnummer: KS-2022-689
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39315000 Restaurangutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling som ämnar resultera i ett ramavtal för successiva avrop av köks- och serveringsutrustning. Avropande myndigheter är Östhammars kommun, Enköpings kommun, Heby kommun, Håbo kommun, Knivsta kommun och Tierps kommun.