See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Praktiserande arboristtjänster 2025
Beskrivning: Praktiserande arboristtjänster, Trädvårdsåtgärder, tjänsterna avropas från beställaren. Se förfrågningsunderlag för mer detaljerad beskrivning av uppdraget .
Intern identifierare: SB 2025/394
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211500 Trädvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Trädvårdsåtgärder, tjänsterna avropas från beställaren.
Intern identifierare: Praktiserande arboristtjänster 2025