265295-2025 - Resultat
Sverige – Inredningstjänster – Tekniska konsulter - Arkitekter Inredning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Arkitekter Inredning
Beskrivning: Inredningsarkitekter Detta avtal omfattar Tekniska konsulter- Arkitekter inredning med följande tre delområden: Delområde ett (1) Skolmiljö Delområde två (2) Boende/mötesplats Vård och omsorg Delområde tre (3) Stadengemensamma behov
Intern identifierare: 613/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79931000 Inredningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 613/23: Tekniska konsulter - Arkitekter Inredning
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79931000 Inredningstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1
Beskrivning: Inredningsarkitekter Detta avtal omfattar Tekniska konsulter- Arkitekter inredning med följande tre delområden: Delområde ett (1) Skolmiljö
Intern identifierare: 613
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2
Beskrivning: Delområde två (2) Boende/mötesplats Vård och omsorg
Intern identifierare: 614
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 - stadengemensamma behov
Beskrivning: Inredningsarkitekter Detta avtal omfattar Tekniska konsulter- Arkitekter inredning med följande tre delområden: Delområde tre (3) Stadengemensamma behov
Intern identifierare: 615